Перезачаття. Дайте собі другий шанс!

Життя людини – постійне досягнення цілей і безперервна боротьба зі своїми внутрішніми монстрами. Шлях до мети подібний до комп’ютерної гри. Це коли вам потрібно кілька спроб, щоб пройти рівень. Ось тільки десь по дорозі ви зіткнулися з справжньою перешкодою. І зупинилися. Як наслідок, приходить невпевненість в собі і прагнення жити за течією, пустивши все на самоплив. Ви навіть можете кинути почате і перемкнути увагу на щось нібито більш важливе. Однак історія раз по раз повторюється, ми знову впираємося в стіну. Вам здається, що світ ворожий або несправедливий, у вас часто зявляється відчуття застрявання і самотності, ви відчуваєте розгубленість і дезорієнтацію, відчуваєте себе жертвою або невдахою, втрачаєте інтерес до життя і віру в себе і т.д. – все це вагома причина для проходження повного курсу «Перезачаття» за методикою RPT для зцілення деструктивних енергетичних шаблонів у вашому житті.

Коротко про метод RPT

У 2009 році в сфері практичного застосування психотехнологій відбулася революція – з’явився Метод RPT. Він був створений Саймоном і Іветтою Роуз. У перекладі з англійської – техніка швидких особистісних змін. Вони і справді, швидкі. RPT змінює людину зсередини, дає осмислення і можливість засвоїти пережиті хворобливі і травмуючі уроки так, щоб більше ніколи не повертатися в подібні ситуації, дозволяє швидко і легко звільнитися від травм, страхів, хворобливих спогадів і психосоматичних захворювань, вирішити проблеми у відносинах, навчитися формувати і досягати поставлених цілей і вирішувати фінансові питання.

Як працює метод

Суть методу полягає в тому, щоб максимально швидко знайти першопричини існуючих психологічних проблем і усунути їх. Підкреслюю – першопричини, ключові моменти. Що дозволяє не наступати на ті ж граблі. Інакше людина буде постійно здійснювати ті ж дії і не отримає нового, бажаного результату.

Так ось, зцілення ключових моментів призводить до дуже швидкого результату на фізичному, енергетичному і психологічному рівнях. Методика RPT досягає моментальних змін за рахунок використання принципів еволюційної біології, зокрема, розуміння того, що людина тримається за інстинкти, які допомогли їй пережити травму, а їх розрядка допомагає усунути проблему.

На думку психологів, значна частина наших проблем формується в період від зачаття до пологів. Їх складно усвідомити, так як отримані в материнському лоні стани є для нас звичним фоном. Щось подібне відбувається коли ми не чуємо власних кроків або ударів серця. Це пояснюється тим, що головний мозок пригнічує шум від повсякденних дій, щоб ігнорувати цей подразник. Теж саме робить наша підсвідомість, не дозволяючи нам усвідомити свої деструктивні шаблони, помилково вважаючи їх оптимальними в даний момент.

Тепер більш детально про процедуру «Перезачаття».

«Перезачаття» – це назва техніки другого рівня RPT, яка дозволяє опрацювати 24 Ключових Моменти Розвитку, в процесі якої ви позбавляєтесь від травм, які були отримані під час вашого зачаття, дозрівання плоду і, безпосередньо, процесу народження. Переглядаються всі ключові моменти розвитку, аж до самого головного – моменту вашої появи на цей світ … і коригуються.

Окремо хочу відзначити, що ця технологія може застосовується не тільки для гармонізації власного життя, а й для зцілення своїх дітей.

На жаль, не кожен з нас може бути впевненим у тому, що був зачатий при повному усвідомленні батьками важливості моменту – створення нового життя, тобто ВАС, що між ними в той час панували гармонія і любов. Не кожен був бажаною дитиною, ріс в любові, довірі і розумінні. Батьки зазвичай стараються, люблять свою дитину. Виховують, як вміють. Як вміли їх батьки. Які в свою чергу чогось недоотримали, недорозуміли, неусвідомили.

Звичайно, за те, що дали нам життя, наших батьків потрібно цінувати, поважати і бути їм вдячними, але це зовсім не означає, що потрібно жити за їх шаблонами. У кожної людини є її власна воля, власний шлях і свої цілі. Якщо ви не реалізовуєте свої цілі, значить ви реалізовуєте чужі. Ви з’явилися на цей світ не просто так, у вас є своя мета, місія і ваше завдання її реалізувати.

Ще важливо пам’ятати про те, що дитина, яка перебуває в утробі матері, тісно пов’язана з її переживаннями, і сприймає їх як відправну точку – захищеність. І якщо жінка в період вагітності переживала якісь сильні потрясіння: небажання зберегти вагітність, втрату близьких, насильство фізичне або моральне, гострі конфлікти, страх померти або страх втрати фінансів, то все це відіб’ється на світогляді і майбутньому житті дитини, адже вона сприймає весь світ через призму відчуттів матері.

У дитини відбувається несвідома асоціація з безпекою всього того, що вона відчуває всередині утроби. Інколи так формуються нездорові, деструктивні шаблони, які в майбутньому формують поведінку людини у всіх сферах.

Розглянемо більш докладно приклади деструктивних шаблонів:

… мати втратила близьку людину або стався розрив відносин, у дитини може сформуватися шаблон «самотність – це безпека», всі стосунки така людина підсвідомо буде доводити до розриву, або знаходити безвідповідальних, відсторонених і холодних партнерів, тому що вона просто не в змозі створити здорові відносини – її підсвідомість сприймає їх як загрозу, страх втратити, пережити біль і т.д.

… вагітна жінка піддалася насильству, то дитина в подальшому може провокувати такі стани в своєму житті, вибираючи партнера, який в подальшому це насильство застосовує, так формується шаблон «жертвою бути безпечно». З точки зору логіки – неправильно, але у підсвідомості немає логіки, воно мислить почуттями і переживаннями, багато шаблонів записуються в підсвідомість без контролю в період внутрішньоутробного розвитку і в перші роки життя, коли ми весь світ сприймаємо через матір та інших близьких людей.

.. страх, пережитий матір’ю в дитини пов’язується з безпекою. Таким чином, дитина в дорослому віці починає підсвідомо провокувати в своєму житті виникнення страху, щоб відчути безпеку. У моїй практиці були адреналінозалежні клієнти, які відчували себе живими, тільки займаючись екстремальними видами спорту або створюючи гострі конфліктні ситуації, цим провокуючи в себе страх і вироблення адреналіну. Без небезпечних ситуацій людина не відчуває себе живою. Часто зустрічається у чоловіків.

Це не повний перелік, але хочу підкреслити, що прихована небезпека всіх цих шаблонів в тому, що дитина просто не знає, як може бути по-іншому – це стає звичним фоном і алгоритмом її дій. Страх, неспокій, самотність, насильство – все це записується в підсвідомість людини всередині утроби без контролю, не усвідомлюється в дорослому віці, але кардинально впливає на людину все життя.

«Перезачаття» – Це дуже важливий і навіть у чомусь зворушливий процес, який багато що змінює в вас самих, у вашому світовідчутті та у вашому майбутньому житті. В процесі роботи вирішуються багато складних питань, які ви вже пережили в своєму житті, і які можуть здаватися на перший погляд не пов’язаними одне з одним. Але це лише на перший погляд …

Що ви отримаєте в результаті проходження процедури «Перезачаття»:

У вас з’являється можливість змінити своє життя відповідно до своїх справжніх потреб, почати жити своїм власним життям, наповненим реалізацією ідей, гармонією і щастям.

З’являються достаток і стабільність.

Народжується любов, прийняття і віра в себе, чесність при спілкуванні з собою.

Розвивається широта мислення, свобода, спокій, єднання зі світом.

Відновлюються здорові особисті кордони, гармонізуються стосунки з родичами, партнерами і оточенням.

Відновлюється фізичне здоров’я, в особистість вливаються життєві сили і енергія.

Унікальність і цінність методу «Перезачаття» полягає в тому, що за шість сеансів можна охопити і пропрацювати величезний обсяг травм, позбавиться від деструктивних шаблонів. В результаті – зявляется оновлена ​​особистість, на яку більше не впливає все пережите, – вільна і сильна.