Про мене

Рада вітати на моєму сайті!
Мене звати Ольга Жван, я дипломований психолог – психотехнолог, коуч особистісних змін.

Я завжди розуміла, що відповіді на більшість житєвих питань треба шукати в науці «Психологія», яка вивчає ті глибинні процеси, які в більшості випадків керують нами і складають нашу сутність, вона виявяє закономірності и етапи формування і функціонування нашої психіки. Саме ці знання можуть змінити будь-яку житєву ситуацію и спілкування на краще, посилити здоровя и створити комфортне щасливе сьогодення повноцінної особисості.

На якомусь етапі я прийшла до висновку, що окрім методів класичної психології існують сучасні психотехнології, які працюють з підсвідомим, для отримання найбільш швидких та потужних трансформацій і результатів. Я чітко розуміла, що все, що трапляється в нашому житті — спочатку повинно виникнути в голові. Так я вирішила вивчати НЛП (нейролінгвістичне програмування), РПТ(швидкі особистістні зміни), відкрила для себе квантову психологію, коучинг і т.д.

Ці знання дозволяють мені знаходити найбільш ефективні способи допомоги для кожної конкретної людини, і , головне, дають мені сили вірити в кожного мого клієнта більше, ніж він сам в себе вірить.

З ким я працюю:

З людьми, які вирішили, що настала пора щось змінювати в своєму житті, і міняти однозначно в більш успішну і щасливу сторону.

З тими хто розуміє, чого конкретно хоче, і готовий прислухатись до думки професіоналів, щоб отримати бажане максимально комфортно і швидко.
З тими, хто усвідомлює, що зверненя до професійного психолога – психотехнолога — це не затрати, а інвестиції в себе, в своє емоційне і фізичне здоровя, в своє повноцінне, успішне і счасливе життя.

Я в цифрах:
13 років успішної професійної практики психолога – психотехнолога.
600+ клієнтів які змінили своє життя.
5000+ годин індивідуальної практики.
Засновник «Центра усвідомленої трансформації Ольги Жван».
Працюю в 8 різних напрямках психології: від класичної до найсучасніших.
Автор серії майстер-класів, онлайн марафонів, 6 тренінгів з розвитку особистості та трансформаційного виїздного тренінга в Італії «Життєва місія через любов»

11   12    10

Новая дорога _Миры Аурелии  Безымянный ангел   Свид. об авт. праве_Секс не повод для знакомства

8

7а          7б

Сертификат RPT уровень 3          Сертификат RPT уровень 4

7          3

2        1

Сертификат_Семинар по квантовой психологии_Точка сборки       сертификат коуча
6  4

сертификат англ сертификат